Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’ - Bota Sot
Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’

Botërori 2018

E shtunë, 21 korrik 2018

Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 00:28
Fytyrat e tifozëve të Anglisë

Kroacia kaloi në finale të Kupës së Botës pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1.

Humbja për anglezët ishte shumë e dhimbshme pasi ishin shumë afër momentit të shumëpritur.

Ata e përjetuan rëndë këtë dhe kjo shihej shumë mirë në fytyrat e tyre të mrrolura.

Më poshtë janë disa fotografi të tifozëve anglez nëpër vende të ndryshme.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test