Bota e Yjeve

Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Bota Sot | 26.10.2012 13:33
Christina Aguilera e ekzagjeron me photoshop-in

Photoshop-i prej vitesh ėshtė bėrė njė zgjidhje pėr artistė tė ndryshėm kur dalin nėpėr kopertina revistash, pėr tė eleminuar difektet e tyre. Por, duket se Christina Aguilera e ka ekzagjeruar me kėtė truk. Ajo ėshtė shfaqur pėr reklamėn e parfumit tė saj, mė e hollė dhe elegante se kurrė, ndėrkohė qė dihet se 31-vjeēarja ka problem tė theksuara me linjat kohėt e fundit.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve