Bota e Yjeve

Rihana bėhet serioze

Bota Sot | 26.10.2012 10:18
Rihana bëhet serioze

Rihana veēanėrisht duket serioze edhe kur largohet nga njė takim zyrtar biznesi. Kėngėtarja e hitit mė tė fundit “Diamonds” e veshur nė formė provokuese ėshtė shfaqur nė Los Anxhelos ndėrsa mikson elementėt e seriozitetit me ato ekstravagant. 24 vjeēarja nė ditėt e fundit ėshtė bėrė vazhdimisht protagoniste e shtypit pėr shkak tė rikthimit tė romancės me ish tė dashurin e dhunshėm.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve