Bota e Yjeve

Emily VanCamp nė kopertinėn e GQ

Bota Sot | 23.10.2012 11:30
Emily VanCamp në kopertinën e GQ

Emily VanCamp ka pozuar pėr kopertinėn e revistės sė famshme GQ. Aktorja 26 vjeēare ka reklamuar format e trupit pėrmes fotografive provokative e veshur nė tė kuqe dhe tė bardhė. Efekti publicitar i Emily ėshtė i sigurtė pasi linjat e saja janė pėrfekte pėr tė bėrė pėr vete meshkujt dhe femrat. Biondja tanimė pohon pėr revistėn se “ndjehem gjithnjė sikur jam duke luajtur njė rol kur vishem me fustane tė bukura”.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve