Bota e Yjeve

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tashmė tė pandashėm

Bota Sot | 20.10.2012 23:13
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tashmë të pandashëm

Ata janė njė nga ēiftet mė tė bukur tė Hollivudit dhe nuk ndahen mė nga njėri- tjetri. Mila Kunis dhe Ashton Kutcher po fotografohen gjithnjė e mė shumė nė prani tė njėri- tjetrit, duke bėrė thuajse gjithēka bashkė.

Ata janė fotografuar nga paparacėt duke shkuar nė njė qendėr pėr trajtimin e kėmbėve sė bashku.

Ai duket nė formė tė shkėlqyer, kurse Mila Kunis nuk dukej dhe aq mirė, sidomos nė fytyrė.

Para pak ditėsh Mila Kunis u shpall si femra mė seksi nė botė nga revista Esquire.

Kutcher nisi tė dalė me tė pasi u nda nga aktorja 49 vjeēare, Demi Moore. Kjo e fundit e vuajti shumė kėtė ndarje.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve