Bota e Yjeve

Mel B reklamon tė pasmet

Bota Sot | 19.10.2012 11:58
Mel B reklamon të pasmet

>Ka punuar gjatė vitet e fundit pėr tė qenė sa mė nė formė optimale fizike. Nė fakt Mel B ja ka arritur qėllimit pasi sėbashku me bashkėshortin Stephen Belefonte vazhdon tė tregojė se format fizike i ka nė nivelin e duhur. Kėngėtarja ėshtė parė mbrėmjen e sė mėrkurės ndėrsa ngjitej mbi njė jaht sėbashku me Belafonte dhe disa miq tė pėrbashkėt nė Sydney tė Australisė.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve