Bota e Yjeve

Leona Lewis shkėlqen nė fustan rozė

Bota Sot | 17.10.2012 13:09
Leona Lewis shkëlqen në fustan rozë

Kėngėtarja Leona Lewis ka shkėlqyer me plot kuptimin e fjalės ndėrsa u ngjit nė London G-A-Y Nightclub. E veshur me fustanin rozė ajo u ka dhėnė fansave njė moment argėtimi ndėrsa nuk ka nguruar tė ngrejė temperaturat. 27 vjeēarja performoi tė shtunėn mbrėma ndėrsa pėrveē fustanit binin nė sy aksesorėt qė kishte zgjedhur tė mbante me vete.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve