Ryanair s’ndalet, tjetër kalendar me femra seksi - Bota Sot
Ryanair s’ndalet, tjetër kalendar me femra seksi

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Ryanair s’ndalet, tjetër kalendar me femra seksi

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 10:45

Kompania irlandeze e fluturimeve me kosto të ulët, Ryanair, ka vendosur sërish që të sjellë një kalendar me foto seksi të stjuardesave.12 prej tyre kanë vendosur të zhvishen për kalendarin e vitit 2013, që pritet të mbledhë rreth 100 mijë sterlina për bamirësi.Por vitin e fundit kompania pati telashe, pasi Autoriteti i Mbikëqyrjes së Reklamave mori shumë ankesa se kalendari kishte një natyre shumë seksuale. Pas kësaj, ky autoritet e ndaloi kalendarin.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test