Bota e Yjeve

Sarah, Francesca e Federica nudo nė Playboy

Bota Sot | 12.10.2012 10:48
Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy

Sarah Nile po pėrgatitet tė festojė ditėlindjen me njė dopio festė nė Milano dhe Riccione, por ndėr tė tjera fansat shijojnė pamjen e saj nudo nė Playboy. Ajo ka bėrė disa foto pikante pėr revistėn, duke qenė nė kopertinėn e muajit tetor nė shoqėrinė e njė prej protagonistėve tė emisionit italian La pupa e i Sechione, Francesca Lukasik dhe me Federica Ariafina.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve