Bota e Yjeve

Kelly Brook rikthen vitet ’80

Bota Sot | 06.10.2012 20:26
Kelly Brook rikthen vitet ’80

Kelly Brook ėshtė shfaqur nė njė eveniment mode nė Londėr, me njė veshje dhe krehje flokėsh qė tė rikthente shumė prapa nė kohė. Bėhet fjalė pėr vitet ’80. E megjithatė, modelja 32-vjeēare britanike dukej sėrish shumė tėrheqėse dhe seksi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve