Bota e Yjeve

Natali Lowe duket se ka harruar diēka pa veshur

Bota Sot | 15.09.2012 09:14
Natali Lowe duket se ka harruar diçka pa veshur

Balerina australiane Natalie Lowe, e bėrė e njohur pėr pjesmarrjen nė spektaklin Strictly Come Dancing, ėshtė shfaqur mjaft provokuese. E veshur me njė bluzė transparente, ajo nuk ka pasur poshtė reēipeta, duke ekspozuar kėshtu gjoksin e vet.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve