Bota e Yjeve

Rihanna & Chris Brown miq?!

Bota Sot | 08.09.2012 03:42
Rihanna & Chris Brown miq?!

Qė Rihanna dhe Chris Brown nuk janė vetėm miq, kėtė e vėrtetoi mė sė miri puthja e dy ish-partnerėve gjatė ndarjes sė cmimeve MTV VideoMusic Awards, ku kėngėtarja nga Barbadosi fitoi cmimin e videoklipit me tė mirė me kėngėn “We Found Love”.

E ngjitur nė skenė me look-un e saj tė ri, me flokėt e prera shkurt, njė fustan tė bardhė tė gjatė dhe taka tė larta, kėngėtarja u prit ngrohtė nga publiku. Pas mbajtjes sė fjalės sė rastit, 24-vjeēarja u rikthye drejt vendit ku ishte ulur…e si pėr rastėsi, rruga kalonte pranė vendit ku ishte ulur Chris Brown.

Ky i fundit u ngrit tė uronte ish-partneren e tij dhe gjatė kėsaj u shkėmbye edhe njė pėrqafim e njė puthje (ndoshta pa dashje) qė s’ngjasonte aspak me njė puthje mes dy miqeve, por me njė puthje mes dy tė dashuruarve.

Nė fakt vetė kėngėtarja nuk e ka mohuar dashurinė pėr Chris Brown. Nė njė intervistė pėr Oprah Winfrey, 24-vjeēarja ajo e cilėsoi atė si “dashuria e jetės sė saj”.

Ja tė gjitha ēmimet e ndara nga televizioni muzikor MTV pėr videot muzikore tė vitit 2011:

Video e vitit: Rihanna, "We Found Love"

Artisti i ri mė i mirė: One Direction

Video mė e mirė (femra): Nicki Minaj, "Starships"

Video mė e mirė (meshkuj): Chris Brown, "Turn Up The Music"

Video me mesazhin mė tė mirė: Demi Lovato, "Skyscraper"

Video mė e mirė Hip-Hop: Drake dhe Lil Wayne, "HYFR"

Video mė e mirė Rock: Coldplay, "Paradise"

Video mė e mirė Pop: One Direction, "What Makes You Beautiful"

Video mė e mirė Electronic-Dance: Calvin Harris, "Feel So Close"

Video “Most-Share”: One Direction, "What Makes You Beautiful"

Koreografia mė e mirė: Chris Brown, "Turn Up the Music"

Montazhi mė i mirė: Beyonce, "Countdown"

Efektet mė tė mira vizuale: Skrillex, "First of the Year (Equinox)"

Regjia mė e mire artistike: Katy Perry, "Wide Awake"

Regjia mė e mirė: M.I.A., "Bad Girls"


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Bota e Yjeve