Miss BumBum ka ditëlindjen… - Bota Sot
Miss BumBum ka ditëlindjen…

Bota e Yjeve

E mërkurë, 22 gusht 2018

Miss BumBum ka ditëlindjen…

Më: 18 maj 2018 Në ora: 13:54
Suzy Cortez

Suzy Cortez kishte ditëlindjen. Përveç festës me miqtë dhe kolegët e saj, ajo e ndau këtë moment të bukur edhe për miliona ndjekësit e saj.

Suzy i bëri një urim vetes, ndërsa ndau një foto ku duket tejet seksi për ndjekësit e saj.

Mbi mori mbi 20 mijë pëlqime, ndërsa me mijëra ishin edhe komentet që e uronin bukuroshen.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test