Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini - Bota Sot
Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini

Bota e Yjeve

E diel, 23 shtator 2018

Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini

Më: 11 mars 2018 Në ora: 11:55
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një.

Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.

Në videon e fundit duke ecur në plazh, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test