Demi hip mbi kalë por vëmendja shkon te… - Bota Sot
Demi hip mbi kalë por vëmendja shkon te…

Bota e Yjeve

E premte, 23 shkurt 2018

Demi hip mbi kalë por vëmendja shkon te…

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 21:17
Demi Rose

Është një nga emrat më të komentuar.

Ajo i është arratisur të ftohtit dhe lagështisë së Londrës në këtë periudhë dhe është zhvendosur mijëra kilometra më në jug për pushime, foto…dhe për të treguar një talent të fshehur.

Demi Rose u shfaq si asnjëherë tjetër më parë. E hipur mbi një kalë, bukuroshja britanike tregoi se nuk bën pjesë tek femrat që nuk rrezikojnë për një foto perfekte.

E për të zbukuruar akoma më shumë setin fotografik, 22-vjeçarja kishte zgjedhur një palë bikini ngjyrë rozë me shenjat e zemrës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test