Kush janë këto vajza që e futen në mes Anton Cenën? - Bota Sot
Kush janë këto vajza që e futen në mes Anton Cenën?

Xhudo

E enjte, 22 shkurt 2018

Kush janë këto vajza që e futen në mes Anton Cenën?

Nga: Kemajl Goca Më: 4 tetor 2017 Në ora: 13:07
Anton Cena në mes

Xhudisti veteran, Anton Cena, që njihet si luftarak i madh por edhe i palodhshëm, si gjithmonë befason me fotografi të ndryshme sidomos me gjininë e bukur. Kush janë këto vajza që e futen në mes xhudistin veteran apo trajnerin e klubit të Policit nga Prishtina.

“Pastaj po thonë që Anton Cena nuk është Ambasador i vullnetit të mirë për Kosovë dhe Shqipëri!

Çka po mendoni ju në lidhje me këtë? Norvegjezja po shkëlqen në fanellën e Shqipërisë, ndërsa me fanellën e Kosovës po shkëlqen ...!”, ka thënë Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test