Policia aksion në bazat e Habilajve në Vlorë, ja ç’po ndodh - Bota Sot
Policia aksion në bazat e Habilajve në Vlorë, ja ç’po ndodh

Vlora

E diel, 18 shkurt 2018

Policia aksion në bazat e Habilajve në Vlorë, ja ç’po ndodh

Më: 19 tetor 2017 Në ora: 20:08
Droga e konfiskuar

Në fshatrat Velçë dhe Drashovicë në Vlorë, po kryet një operacion anti-drogë. Këto dy fshatëra mendohet se janë dhe bazat e “Habilajve”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test