Video - Bota Sot
E hënë, 24 shtator 2018
  • Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë?

    Në rubrikën e përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, të rinjtë nga qyteti i Prizrenit dhe Prishtinës japin mendimet rreth tolerancës fetare në Kosovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test