Akademi përkujtimore për masakrën e Likoshanit dhe Qirezit (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
E mërkurë, 21 mars 2018
  • Akademi përkujtimore për masakrën e Likoshanit dhe Qirezit (Drejtpërdrejt)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test