Video - Bota Sot
E mërkurë, 15 gusht 2018
  • Merkel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan

    Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha se ka tendenca të caktuara në Ballkanin Perëndimor dhe se po flitet për rivendosje të kufijve, gjë e cila, sipas mendimit të saj nuk mund të bëhet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test