Teknologjia

Twitter shfaq pėr herė tė parė njė episod televiziv

Bota Sot | 01.10.2012 14:54
Twitter shfaq për herë të parë një episod televiziv

Pėr herė tė parė, njė episod i plotė televiziv ėshtė shfaqur si premierė nė rrjetin social Twitter.

Dallimi midis medias sociale dhe Fox-it vjen me shfaqjen “Rritja e Shpresės ”, e konsideruar si njė komedi , sipas faqes sė saj zyrtare.

Episodi i parė i sezonit aktual tė emisionit u shfaq nė Twitter mė 21 shtator dhe do tė jetė nė dispozicion deri mė 27 shtator, sipas njė njoftimi. Premiera zyrtare televizive do tė shfaqet mė 2 tetor.

Pėr mė shumė mbi kėtė lėvizje televizive, duhet tė shikoni videon. Ēfarė mendoni pėr vendimin e Fox-it pėr premierėn “Rritja e Shpresės ” nė Twitter?


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Teknologjia