Instagram merr butonin shkarko për fotot - Bota Sot
Instagram merr butonin shkarko për fotot

Teknologji

E diel, 23 shtator 2018

Instagram merr butonin shkarko për fotot

Më: 12 prill 2018 Në ora: 20:12
Ilustrim

Instagram së shpejti do të ketë një funksion shkarkimi për të gjitha fotot, siç thuhet në një njoftim.

Ky është një tipar që pretendonin shumë përdorues për një kohë të gjatë, “Pse nuk mundem të shkarkoj dhe ruaj fotot e mia”.

E përkthyer më mirë, do të thotë që përdoruesit tashmë do të jenë në gjendje të shkarkojnë fotot nga rrjeti social Instagram.

Ky buton pritet t’i shtohet shumë shpejtë Instagramit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test