Sporti

Buffon e Vucinic tė gatshėm pėr Champions

Bota Sot | 21.10.2012 19:01
Buffon e Vucinic të gatshëm për Champions

Pas suksesit tė arritur ndaj Napolit, Juventusi zhvilloi seancėn rutinė stėrvitore post ndeshje, qė rezultoi shumė e lodhsme pėr futbollistėt tė cilit ishin tė impenjuar nė sfidėn ndaj napoletanėve, ndėrsa pėr pjesėn tjetėr tė grupit ishte thjesht njė seancė normale stėrvitjeje.

Gjithsesi, e rėndėsishme ėshtė qė nė kėtė ndeshje, tekniku mori lajmin e mirė tė rikuperimit tė Buffon dhe Vucinic, tė cilėt do tė jenė nė dispozicion pėr Kupėn.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti