Sporti

Liverpool s’di tė fitojė

Bota Sot | 07.10.2012 18:33
Liverpool s’di të fitojë

Liverpool assesi nuk e gjen dot formulėn e fitoreve. ‘Reds. Tė dielėn pasdite kanė luajtur pa gola nė ‘Anfield’ nė kuadėr tė xhiros sė shtatė tė Premie Ligės angleze.

Ndėrkaq, Tottenham ka fituar duelin me Aston Villas prej 2-0, me njė gol tė Caulker (58) dhe njė
gol tė Lennon (67). ‘Spurs’ mė kėtė fitore arrin gjenden nė pozitėn e katėrt me 14 pikė, kurse Liverpool mbetet nė vendin e 14-te me gjashtė pikė tė tubuara.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti