Sporti

Spektakėl nė Zvicėr, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Bota Sot | 20.09.2012 22:22
Spektakël në Zvicër, Young Boys 3-5 Liverpool, Udinese 1-1 Anzhi

Liverpuli ka arritur ta marrė njė fitore mjaftė tė vėshtir nė udhėtim tek skuadra e Young Boys, nė njė ndeshje qė u shėnuan plot tetė gola, tre pėr vendasit dhe pesė pėr Liverpulin.

Young Boys 3-5 Liverpul.

Ndėrsa Udinese ka arritur ta nxerė njė barazim vetėm nė minuten e fundit pėrball skuadrės Anzhi nė Friuli, ndėrsa ndeshja pėrfundoi 1-1.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti