Rrëfehet gruaja që jeton e vetme në fshatin e kryeministrit: E la burri për një martesë tjetër pasi s’lindi djem - Bota Sot
Rrëfehet gruaja që jeton e vetme në fshatin e kryeministrit: E la burri për një martesë tjetër pasi s’lindi djem

Sociale

E shtunë, 22 shtator 2018

Rrëfehet gruaja që jeton e vetme në fshatin e kryeministrit: E la burri për një martesë tjetër pasi s’lindi djem

Më: 23 prill 2018 Në ora: 07:27
Lokja Razë

Këtë javë Shpëtim Desku pati një mysafire tejet të veçantë.

Lokja 74 vjeçare e cila prej 24 vitesh jeton e vetme në Gllogjan, në emisionin ‘n’KosovShow’ ka rrëfyer historinë saj rrënqethëse se si ishte detyruar ta martonte burrin shkak i fëmijëve

Duke qenë se ajo lindi vetëm një vajzë dhe në pamundësi për të lindur fëmijë të tjerë burri i saj krijoi një familje të re dhe aktualisht jeton në Gjermani.

Lokja Razë rrënqeth duke treguar se si nuk ka pranuar të shkoj me të në shtetin gjerman për ta kaluar pjesën e mbetur të jetës vetëm për shkak se nuk ka dashur t’a braktis shtëpinë që ka arritur t’a krijoi me mundin e saj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test