Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet - Bota Sot
Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet

Sociale

E hënë, 24 shtator 2018

Ndërrmarrësja që sfidon stereotipet

Më: 16 prill 2018 Në ora: 15:52
Agnesa Geca

Agnesa Geca është pronare e restaurantit Sonder ku punojnë vetëm gra. Agnesa thotë se ajo dëshiron të forcojë vetëbesimin e grave si dhe t'i thyej tabutë se një grua nuk mund të punojë në kafiteri në Kosovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test