Shqipėria

Qindra vizitorė nė Muzeun Historik Kombėtar

Bota Sot | 23.11.2012 15:27
Qindra vizitorë në Muzeun Historik Kombëtar

Qindra vizitorė qė nė orėt e para tė mėngjesit kanė ardhur pranė Muzeut Historik Kombėtar pėr tė shijuar nga afėr armėt e Skėnderbeut.
Qytetar tė shumtė nga Shqipėria dhe Kosova janė kureshtarė pėr tė vizituar ekspozitėn unike
Armėt e Skėnderbeut kanė zgjuar interes tė madh ashtu siē dhe ishte parashikuar nga drejtuesit
e muzeut. Tundimit pėr tė parė nga afėr pėrkrenaren dhe dy shpatat e Skėnderbeut nuk i ka rezistuar edhe Presidentja Atifete Jahjaga, e cila shoqėruar nga ministri i Kulturės, Aldo Bumēi vizitoi pavionin e mesjetės ku prezantohen pėr publikun e gjere objektet e rralla.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Shqipėria