Shqipėria

Hiti i ri: “Berisha si Skėndėrbeu”(video)

Bota Sot | 21.10.2012 21:52
Hiti i ri: “Berisha si Skëndërbeu”(video)

Pėr kėngėtarin fierak, Sabianin, kryeministri i vendit ėshtė si Gjergj Kastriot Skėnderbeu. Kjo pasi nė kėngėn e tij mė tė fundit ai i ka kushtuar atij njė kėngė tė cilėn e ka titulluar “Sė bashku me Sali Berishėn”
Nė rreshta ka referenca krahasuese mes 1 shekulli Pavarėsi dhe 20 vjetėsh demokraci ndėrsa krahason Sali Berishėn me (nė kėngė: Skėnderi) . ” Njė shekull bėn pavarėsia/ kur flamurin lart e ngritėm/ njėzet vjet demokracia/ bashkė me Sali Berishėn”, thuhet nė tekstin e kėsaj kėnge qė ca me shaka e ca jo, ka marrė njė numėr tė madh klikimesh.

Komentet

Komente (9) | Kthehu

Njeriu qe e ktheu mbrapsh historine e shqiperise,meritat e zogut i barazon me meritat e te madhit Hasan Prishtina,njeriu me skizofren ne rruzualline tokes.

Rroli @ 23/10/2012 20:44

Skandaloze! Kenge me ritem jevgo-tallava dhe tekst pa asnje vlere! Turp per kte kengetar zhurmues,mendoj se me shume i ul vleren se sa i ngre.

geni @ 22/10/2012 18:36

me keqardhje do i shkruaj kti kengtari per ket gabim njeriut per se gjalli disa gjana nuk i behen normal para vdekjes nuk i kendohet kanga nuk i ndertohet permendorja nuk i shkruhet historia nuk ngritet fotografia pra mendoni pak ju kengtar se qfar po beni edhe ne Kosov po ndodhin gjana te tilla

cani751 @ 22/10/2012 16:09

Berisha=Tradhtar

LDKja @ 22/10/2012 09:48

Sali Berisha fatkeqesisht eshte ndek kokat me te semura te te gjithe politikaneve ne pushtet te Shqiperise te ketyre 100 vjeteve. Ata qe i kendojne te semurit jab=ne dhe vete te semure nga salizmi! Tung, NIk

Nik Kodra @ 22/10/2012 03:44

Rrnofsh sa malet o Burr Malsie....

Medvegjasi @ 22/10/2012 01:55

I madhi Sali Berisha eshte nder kokat me te shendosha shqipetare te ketij shekulli a mos edhe te historise shqipetare. Me heret ata qe kan dijt shkrim lexim apo kan qene pak me te dalluar se te tjeret ata kan ber emer, e sote sote dijn 80% e popullates shkrim lexim andaj nje person duhet te kete intelekt te larte qe te mund te depertoj te jet ne krye te nje shteti e sidomos tek ne shqipetaret ose e dyta te ashte mafioz i madh si ky i joni (thaqi).e pershendes me respekt te veqant z.Sali dhe familjen e tij,zoti i bekoft i dhasht shendet e jete dhe te na drejtoj edhe shum vite tjera ne nje shtet te bashkuar shqipetare,ju uroj suksese ne qdo aspekt te jetes.emri juaj do te shkruhet me shkronjat te arta qe nuk mundet te zevendsohet me asgje dhe nga askush.tung klm

Nipi Nipit,Salzburg @ 22/10/2012 00:12

Kjo dmth qe edhe skenderbeu ska qene asgje.

i drejti @ 21/10/2012 23:42

e meriton o prof.dr Sali Berisha

blend @ 21/10/2012 22:51