Shqipėria

Ministri Panariti, vizitė zyrtare nė Qipro

Bota Sot | 04.10.2012 11:26
Ministri Panariti, vizitë zyrtare në Qipro

Ministri i Punėve tė Jashtme, Edmond Panariti, me ftesė tė ministres sė Jashtme qipriote, znj.Erato Kozako - Marcoullis, fillon sot njė vizitė zyrtare nė kėtė vend, i cili mban presidencėn e radhės sė BE-sė.

Nė agjendėn e vizitės sė ministrit Panariti, veē takimit me homologen Erato Kozako-Marcoullis, parashikohen takime edhe me presidentin e Qipros, kryetarin e parlamentit, etj.

Nė kėto takime, sipas zyrės sė shtypit tė MPJ-sė pritet tė diskutohen ēėshtje tė integrimit tė Shqipėrisė nė BE, ato tė bashkėpunimit dypalėsh dhe zhvillimeve nė rajon.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Shqipėria