Vazhdon dezinsektimi hapësinor në Prishtinë - Bota Sot
Vazhdon dezinsektimi hapësinor në Prishtinë

Prishtina

E martë, 14 gusht 2018

Vazhdon dezinsektimi hapësinor në Prishtinë

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 08:09
Ilustrim

Komuna e Prishtinës sonte vazhdon ditën e dytë e dezinsektimit hapësinor për këtë vit.

Sipas njoftimit, dezinsektimi do të bëhet në lagjen Lakrishte, Dardania, Ulpiana, Prishtina e Re (Veternik), Zona Industriale, Lagjja Nic dhe Kazerma Adem Jashari, duke filluar nga ora 19:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test