Bute Hysen Islamaj - Bota Sot
Bute Hysen Islamaj

Perkujtime

E premte, 21 shtator 2018

Bute Hysen Islamaj

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 00:17
Bute Hysen Islamaj

Ne jetojmë, por jeta pa Ty nuk paska kuptim...Përherë të kujtojmë me mallë më e shtrenjta jonë!

Familja Islamaj nga Isniqi dhe diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test