Shqipe Deliu - Bota Sot
Shqipe Deliu

Perkujtime

E premte, 21 shtator 2018

Shqipe Deliu

Më: 13 mars 2018 Në ora: 00:45
Shqipe Deliu

Vitet kalojnë, malli e dhembja për Ty nuk shuhet dot.  Me dashuri, respekt dhe shumë mall e ruajmë kujtimin  për Ty.

Ishe fisnike, bujare dhe rreze dielli plotë ngrohtësi e shkëlqim. Mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes tonë.

Me mall të kujtojnë: Nëna, vëllezërit, motrat dhe Familja Deliu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test