Anton Hajdaraj - Bota Sot
Anton Hajdaraj

Perkujtime

E premte, 21 shtator 2018

Anton Hajdaraj

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 00:19
Anton Hajdaraj

Me 18 shkurt u bënë 3 vite nga ndarja e më të dashurit tonë.

Edhe pse vitet kalojnë malli e dhembja për ty nuk shuhet dot. Ishe dhe do të mbetesh i pa harruar në zemrat tona.

Të përkujtojmë me mall: bashkëshortja Selvija, djali Leoni, babai Muharremi, nëna Drita, vëllezërit: Alberti me familje, Alfredi, Lorenci me familje dhe Leonardi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test