Pėrkujtime

RAZĖ ISUF BEKA

Bota Sot | 04.10.2012 11:37
RAZË  ISUF  BEKA

Njė vit pa mė tė dashurėn tonė
Edhe pse kaloi njė vit, e kemi vėshtirė tė bindemi se ti nuk je mė nė mesin tonė. Jetojmė me mall dhe dhimbje pėr ty nėnė, gjyshe dhe vjehėrr e dashur.
Me mall e kujtojnė: vajza Hala me bashkėshortin Hakiun, dhe fėmijėt Filloreta, Qendresa, Donjeta dhe Sutkiu.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Pėrkujtime