RAZË ISUF BEKA - Bota Sot
RAZË ISUF BEKA

Perkujtime

E mërkurë, 24 gusht 2016

RAZË ISUF BEKA

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 11:37

Një vit pa më të dashurën tonë
Edhe pse kaloi një vit, e kemi vështirë të bindemi se ti nuk je më në mesin tonë. Jetojmë me mall dhe dhimbje për ty nënë, gjyshe dhe vjehërr e dashur.
Me mall e kujtojnë: vajza Hala me bashkëshortin Hakiun, dhe fëmijët Filloreta, Qendresa, Donjeta dhe Sutkiu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test