Veseli: PDK beson në forcën e grave për ndryshime - Bota Sot
Veseli: PDK beson në forcën e grave për ndryshime

Peja

E enjte, 22 shkurt 2018

Veseli: PDK beson në forcën e grave për ndryshime

Më: 8 tetor 2017 Në ora: 17:56
PDK-Pejë

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se partia e tij ka besim në gratë dhe në forcën e tyre

Këto komente Veseli i ka bërë gjatë tubimi në Pejë, shoqëruar me kandidaten për kryetare të kësaj komune, Sabiha Shala.

“Fuqizimi i grave dhe rinisë është kryefjala e Forcës së Ndryshimit. Partia Demokratike e Kosovës u beson grave, i beson forcës së tyre transformuese, potencialit të tyre zhvillimor, lidershipit të tyre në politikë, biznes, shoqëri civile, e në të gjitha sferat e jetës”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test