Njoftim për të pame për Myrtë (Hasan) Rexhepi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Myrtë (Hasan) Rexhepi

Njoftime për të pame

E hënë, 24 shtator 2018

Njoftim për të pame për Myrtë (Hasan) Rexhepi

Më: 25 tetor 2017 Në ora: 19:44
Myrtë (Hasan) Rexhepi

Më dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë, njoftojmë miqtë, dashamirët, farefisin dhe gjithë të afërmit, që me rastin e vdekjes së babait, vëllait dhe gjyshit tonë të dashur Myrtë (Hasan) Rexhepi, hapim të pame të Dielën,  me 29.10.2017, nga ara 09:00 deri në 16:00.

Pritja për ngushëllime për burrat mbahet në këtë adresë: Schützenhausstrasse 6 8610 Uster. 0765362131 0763951648

Pritja për ngushëllime për gratë mbahet në këtë adresë: Chrattengasse 24 8605 gutensëil. 0764667072

Pritja për ngushëllime për burrat mbahet në këtë adresë: Schützenhausstrasse 6 8610 Uster. 0765362131 0763951648

Më mall të madh, Djemtë Lulzimi, Luani, Gazmendi, Vajzat Antigonja, Leonora, Lumturija...

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test