Nexhdet Malsori - Bota Sot
Nexhdet Malsori

Njoftime për të pame

E enjte, 20 shtator 2018

Nexhdet Malsori

Më: 17 dhjetor 2015 Në ora: 10:58

Lajmërojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët, se me rastin e vdekjes së vëllaut, bashkëshortit, babait dhe xhaxhait tonë të dashur Nexhdet Malsori, i cili ditë më parë u varros në vendlindje, në Gjakovë, se të dielën, me datën 20.12.2015, hapim dyert për të pame (ngushëllime). E pamja bëhet nga ora 08:00 - 15:00.
E pamja bëhet në këtë adresë: 3122 Kehrsatz (Bern), Hagwiesenstrasse 2.
Për informata shtesë mund të kontaktoni në numër telefoni 079 649 32 94.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test