Pamje shokuese nga tualeti i shkolles - Bota Sot
Pamje shokuese nga tualeti i shkolles

Ndryshe

E enjte, 22 shkurt 2018

Pamje shokuese nga tualeti i shkolles

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 17:25
Ilustrim

Një mësues është gjetur i vdekur brenda një banjoje në një shkollë në Bronx të SHBA-ve.

Policia dyshon se vdekja është shkaktuar nga një mbidozë e drogës.

Autoritetet thanë se 36-vjeçari Matthew Azimi u gjet i pavetëdijshëm në një tualet në Longfellow Avenue në Crotona Park East, rreth orës 6 të mëngjesit. Mjekët e ndihmës së shpejtë u thirrën në vendin e ngjarjes dhe e shpallën të vdekur. 

Image

Sipas NBC New York asnjë nxënës nuk ishte në shkollë kur trupi i tij u gjet.

Megjithëse autoritetet dyshojnë për një mbidozë, ekspertët do të bëjnë hetimet e mëtejshme për të përcaktuar shkakun e vërtetë të vdekjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test