Këndon dhe kërcen me këngën e preferuar, rutina e babait në koncert u pa 33 milionë herë - Bota Sot
Këndon dhe kërcen me këngën e preferuar, rutina e babait në koncert u pa 33 milionë herë

Ndryshe

E premte, 23 shkurt 2018

Këndon dhe kërcen me këngën e preferuar, rutina e babait në koncert u pa 33 milionë herë

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 22:09
Pamje nga video

John Lawless nga Long Island e Shteteve të Bashkuara, ka fituar famë pasi kërcimi dhe këndimi tij në koncert është postuar në internet.

Babai i dy fëmijëve që dikur ishte DJ, megjithëse është 50-vjeçar nuk ka hezituar të ndiqte rutinën e pjesëtarëve të grupit Jackson 5, me këngën e tij të preferuar.

Videoja ku shihet reagimi tij, është parë 33 milionë herë brenda dy javësh, ndërsa ka marrë shumë pëlqime. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test