Ky është smartphoni më i vogël në botë - Bota Sot
Ky është smartphoni më i vogël në botë

Mobile

E martë, 21 gusht 2018

Ky është smartphoni më i vogël në botë

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 07:14
Ky është smartphoni më i vogël në botë

Sipas prodhuesit, ajo duhet të jetë smartphone më i vogël në botë.

Unihertz ka një sensor gjurmë gishtash , shkon në Android 8.1 Oreo dhe aktualisht është duke kërkuar përkrahës në platformën “kickbacker të crowdsourcing”.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test