Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës - Bota Sot
Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës

Mobile

E martë, 18 shtator 2018

Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës

Më: 4 mars 2018 Në ora: 13:40
Kamera e Note 8 dhe iPhone X

Ishphones ka bërë testin e radhës të kamerave të dy gjigantë në treg aktualishte, Samsung Note 8 dhe iPhone X.

Ka shumë dilema se kamera e cilit model është më e mirë.

Siç shihet kamera e Note 8 është me ngjyra më të çiltëra ndërsa iPhone X anon më shumë tek ngjyrat e theksuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test