Kështu do të duket Samsung Galaxy S9 dhe S9+ - Bota Sot
Kështu do të duket Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Mobile

E mërkurë, 19 shtator 2018

Kështu do të duket Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 23:22
Ilustrim

Janë publikuar fotografitë që tregojnë se si duken në realitet smartfonët e rinj të avancuar të Samsungut – Galaxy S9 dhe S9+.

Në fotografitë e publikuara smartfonët e rinj shihen njëri pranë tjetrit dhe në version me disa ngjyra.

Shikoni për së afërmi Galaxyn S9, pastaj shikoni fotografinë e Galaxy S8/S8+:

Mund të vëreni dallimet? Shihet në mënyrë shumë të qartë se skaneri për gishtërinj është i ripozicionuar në pjesën e pasme, por pjesa e përparme duket tërësisht e pandryshuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test