Mediale & Vip

Videoklipi "hot" nga Sefė Duraj (Video)

Bota Sot | 06.06.2013 18:23
Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video)

Kėngėtarėi Sefė Duraj, kėto ditė ka pėrgatitur pėr adhuruesit e tij edhe njė kėngė dhe vide-klip tė ri. Kėnga dhe vido-klipi ėshtė “Hajde ndreqma tripin”, i cili ėshtė realizuar nė Ulqin tė Malit tė Zi.
Kėngėtari Sefė Duraj, tregon se ka edituar kėngėn dhe video klipin e ri me muzikė dhe tė orkestruar nga Ardian Kastrati, me tekst tė Besim Bunjakut- Bica. Vido-klipi ėshtė realizuar nė Ulqin nga produksioni “Urban Graphic”.
“Besoj se edhe kjo kėngė e re dhe video-klipi me titull “Hajde ndreqma tripin”, do tė jenė tė mirėpritura nga adhuruesit e mij”, thotė kėngėtari Sefė Duraj.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip