Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët (fotot) - Bota Sot
Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët (fotot)

Mediale Vip

E enjte, 25 gusht 2016

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët (fotot)

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 23:20

Duket se Halle Berry pëlqen të jetojë rrezikshëm.

Aktorja 46 vjeçare është fotografuar pas skenave të filmit të saj ‘Dark Tide’, duke iu afruar peshkaqenëve të mëdhenj të bardhë.

Nëna e një fëmije u afrohet peshkaqenëve në mënyrë të rrezikshme, ndërsa qëndron në një anije.

Në këtë film, që është xhiruar në Afrikën e Jugut, ajo luan një instruktore zhytjeje, të quajtur Sara, që ka vështirësi të rikthehet në ujë pas një sulmi thuajse fatal nga një peshkaqen i bardhë.

Ajo edhe ka notuar me peshkaqenët, por thotë se në asnjë moment nuk ka qenë në rrezik.

“Kam kaluar njëfarë kohe me një person të njohur edhe si pëshpëritës peshkaqenësh. Karakteri im i ngjan atij. Ai ka studiuar peshkaqenët për dekada dhe noton me ata vetëm me një shkop. Duke e studiuar atë kam mësuar të ndërveproj edhe me peshkaqenët”.
Zmadho fotografinë

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët
Zmadho fotografinë

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët
Zmadho fotografinë

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenëtKomentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test