Mediale & Vip

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenėt (fotot)

Bota Sot | 23.10.2012 23:20
Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenët (fotot)

Duket se Halle Berry pėlqen tė jetojė rrezikshėm.

Aktorja 46 vjeēare ėshtė fotografuar pas skenave tė filmit tė saj ‘Dark Tide’, duke iu afruar peshkaqenėve tė mėdhenj tė bardhė.

Nėna e njė fėmije u afrohet peshkaqenėve nė mėnyrė tė rrezikshme, ndėrsa qėndron nė njė anije.

Nė kėtė film, qė ėshtė xhiruar nė Afrikėn e Jugut, ajo luan njė instruktore zhytjeje, tė quajtur Sara, qė ka vėshtirėsi tė rikthehet nė ujė pas njė sulmi thuajse fatal nga njė peshkaqen i bardhė.

Ajo edhe ka notuar me peshkaqenėt, por thotė se nė asnjė moment nuk ka qenė nė rrezik.

“Kam kaluar njėfarė kohe me njė person tė njohur edhe si pėshpėritės peshkaqenėsh. Karakteri im i ngjan atij. Ai ka studiuar peshkaqenėt pėr dekada dhe noton me ata vetėm me njė shkop. Duke e studiuar atė kam mėsuar tė ndėrveproj edhe me peshkaqenėt”.
Zmadho fotografinė

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenėt
Zmadho fotografinė

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenėt
Zmadho fotografinė

Halle Berry, seksi dhe e dashuruar me… peshkaqenėt
Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip