Mediale & Vip

Snoop Dogg ditėlindje nė shoqėrinė e dy "seksi bombave"

Bota Sot | 23.10.2012 22:29
Snoop Dogg ditëlindje në shoqërinë e dy "seksi bombave"

Kėngėtari i njohur Snoop Dogg ka preferuar tė festojė ditėlindjen e tij me ish tė dashurėn e Ashley Cole. Reperi nuk i ka rezistuar dėshirės pėr tė pirė e pėr tu dehur ndėrsa pranė vetes padyshim qė ka njeriun e duhur. Melissa dhe motra binjake Carla u shfaqėn nė tė brendshme duke ngritur temperaturat. Melissa nė vitin 2011 njihet pėr marrėdhėnien e saja me ish bashkėshortin e Cheryl Cole.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip