Mediale & Vip

Ish tė dashurit, xheloz me mua

Bota Sot | 23.10.2012 22:04
Ish të dashurit, xheloz me mua

Taylor Swift ka thėnė se ish tė dashurit e saj kanė tentuar tė “garojnė me tė”.

Kėngėtarja – e cila ka qenė nė lidhje me Jake Gyllenhaal, Joe Jonas, Taylor Lautner dhe John Mayer — ėshtė e njohur nė botėn showbizzit si njė person qė lidhet me njerėz tė njohur dhe mandej i lė ata duke u bėrė edhe kėngė.

“Kam zbuluar se ata burra me tė cilėt janė lidhur kanė dashur tė garojnė me mua pėr ta pasur suksesin tim”, tha ajo.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip