Mediale & Vip

Befasia e Soni Malajt

Bota Sot | 23.10.2012 22:00
Befasia e Soni Malajt

Ėshtė rikthyer nė Shqipėri me status tė ri, por edhe me njė impenjim tejet interesant dhe qė e pozicionon ndryshe nga mė parė. Soni Malaj, njė nga kėngėtaret mė tė mira tė dekadės sė fundit, me njė karrierė qė ka pėsuar vetėm ngjitje, me njė mori ēmimesh nė festivalet nė vend, vjen nė “X Factor” si gjykatėse duke surprizuar gjithė audiencėn.

E themi kėtė duke iu referuar interesit tė madh qė ka pasur media shqiptare qė prej momentit kur ajo la Sevilien (Spanjė) dhe pranoi ofertėn e producentėve artistike Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu pėr tė qenė pjesė e panelit tė nderuar tė jurisė sė “X Factro”.

Kėngėtarja qė ėshtė bėrė nėnė e njė vajze tė vogėl, tė quajtur Ana, e ka ndarė jetėn e saj tashmė mes Shqipėrisė dhe Italisė, vend ku jeton njeriu i saj i zemrės, Mirko.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip