Mediale & Vip

Playboy: Kur yjeve u thotė jo

Bota Sot | 23.10.2012 21:58
Playboy: Kur yjeve u thotë jo

Edhe pse nė shikim tė parė duket se pėr pozim pėr revistėn mė tė famshme erotike nė botė “Playboy”, mjafton tė keni atutė themelore tė femrės, flokėt bionde dhe emrin e famshėm, bosi i saj Hugh Hefner shumė dama nga bota e shoubiznesit i ka refuzuar dhe shpesh nė mėnyrė shumė tė vrazhdė.

Aktorja Audrina Patridge ishte ‘zemėruar’ kur ‘rastėsisht’ fotot e saj ku ishte gati tėrėsisht e zhveshur, kishin pėrfunduar nė internet. Mė vonė ishte mėsuar se kur ishte 19-vjeēe, kishte angazhuar njė fotograf qė ta fotografonte lakuriqe dhe pastaj kėto foto ia kishte dėrguar Playboy-it, por ata e kishin refuzuar nė tėrėsi.

Njėrin nga refuzimin mė tė keq nė jetė, Kate Gosselin e ka pėrjetuar nga Hugh Hefner. Kur ajo e kishte pyetur nėse mund tė zbukurojė ballinėn e kėsaj reviste, pėrgjigja e tij ishte: “Jo, jo, dhe jo”. Ai nuk ishte ndalur me kėtė dhe i kishte thėnė se nuk e ka tė qartė pse ajo ėshtė lejuar tė marrė pjesė edhe nė shoun “Dance With Stars”, duke insistuar se ajo nuk ėshtė aspak e famshme.

Kelly Osbourne nė vitin 2006 kishte shfaqur interesim qė tė zhvishej pėr Playboy, por kishte deklaruar se gjinjtė e saj kanė nevojė pėr pakėz fotoshoping. Dhe Hugh menjėherė i ėshtė pėrgjigjur: “Nuk mendoj se do tė ndodh kjo, sepse ne nuk pėrdorim fotoshop”. Bridget Marquardt si njėra prej vajzave tė Hugh Hefner-it, ishte paraqitur nė serinė "The Girls Next Door", por kjo nuk ia kishte hapur dyert pėr Playboy, sepse nuk ishte konsideruar mjaft tėrheqėse pėr kėtė.

Britney Spears-in nuk kanė refuzuar, por e kanė lėnė nė ‘pauzė’, pėrderisa nuk e ndėrpret tė sillet ēuditshėm. Hugh ka thėnė se do tė ishte i lumtur qė ta ketė Britney nė revistėn e tij, por kjo do tė ndodhė vetėm kur ajo tė kthehet nė binarėt e duhur.comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip