Mediale & Vip

Amanda Oliveira, prapanicė qė ju le pa frymė

Bota Sot | 21.10.2012 22:52
Amanda Oliveira, prapanicë që ju le pa frymë

Amanda Oliveira, brazilianja seksi nuk ngurron qė tė tregon tė pasmet e saj (prapanicėn) edhe pse punon si instruktore fitnesi dhe modele.

Shumica mendojnė se Amanda mund tė fitojė dhe tė jetė e popullarizuar vetėm nė xhirimin e video klipeve ku fokusohet prapanica e saj dhe besoj se do tė bindeni nė kualitetet e saja trupore.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip